Dani Erasmusa-važna obavijest

AutorZoran Hercigonja

Dani Erasmusa-važna obavijest

 

Dragi učenici, poštovani kolege nastavnici,

 

Ovim putem vas obavještavam da će se 10.tog i 11.tog listopada u holu naše škole, održati dani Erasmusa.

Erasmus+ je najveći program Europske unije za obrazovanje i  osposobljavanje, usmjeren jačanju znanja i vještina te unapređenju obrazovanja.                        

Koje to mogućnosti još nudi sudjelovanje u Erasmus + programu, ispričati će vam naši učenici, sudionici projekta SkillsUp – koji su ove godine uz mentoricu nast. Jakopović, te mentora nast. Pokosa u sklopu mobilnosti učenika, stručnu praksu obavljali u Termama Topolšica u Sloveniji!

Kako je tekla prijava, kako su se snašli te što ih još uzbudljivog i zanimljivog u sklopu projekta očekuje, saznajte na Erasmus danima, 10. listopada (četvrtak) od 12.35 do 16.05 i 11. listopada (petak), od 9.10 do 12.35., u holu naše škole.

Svi ste dobrodošli.

Hvala,
Koordinatorica projekta
Nast.  Jakopović

O autoru

Zoran Hercigonja administrator