Individualni informativni razgovori – nastavnici

Individualna primanja roditelja − nastavnici

– školska godina 2023./2024. –

 

Napomena: Sukladno Pravilniku o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (NN 112/2010, 82/2019) objavljuju se termini individualnih informativnih razgovora razrednika i roditelja. Informativni se razgovori odvijaju u prostoru Prve gimnazije Varaždin, Petra Preradovića 14.

 

NASTAVNIK/CA

POSLIJEPODNE (dan i vrijeme)

Kristina Bobek

Petak, 15:30 – 16:10

Nataša Bosilj

Srijeda, 16:20 –  17:00

Ariana Bregović

Četvrtak, 17:05 – 17:45

Tamara Brezničar-Talan

Utorak, 17:05 – 17:45

Lara Brozd

Petak, 15:30 – 16:10

Mirela Brumec

Srijeda, 15:30 – 16:10

Barbara Bunić

Četvrtak, 17:05 – 17:45

Iva Delonga Habek

Utorak, 15:30 – 16:10

Darja Divjak

Srijeda, 16:20 – 17:00

Marija Držanić

Petak, 16:20 – 17:00

Marijana Dugi

Petak, A tjedan, 16:10 – 16:50

Petak, B tjedan, 15:30 – 16:10

Martina Đunđek

Četvrtak, 16:20 – 17:00, A tjedan

Petak, 16:20 – 17:00, B tjedan

Karla Ferenec

Petak, 14:45 – 15:25

Zlatka Fleten Senčar

Srijeda, 17:05 – 17:45

Smiljana Furdi

Petak, 17:05 – 17:45

Marina Golek Mikulić

Petak, 17:05 – 17:45

Dragana Hac

Srijeda, 16:20 – 17:00

Zoran Hercigonja

Utorak, 15:30 – 16:10

Marija Horvat

Utorak, 14:00 – 14:40

Martina Hranj

Ponedjeljak, 17:05 – 17:45

Fabijan Ipša

Petak, 16:20 – 17:00

Zrinka Ivanković Mladenović

Četvrtak, 15:30 – 16:10

Ksenija Janjušević

Četvrtak, 18:30 – 19:10

Monika Kos Gašparić

Utorak, 14:00 – 14:40

Gordana Kos Kolar

Utorak, 16:20 – 17:05

Ines Košćak

Srijeda, 17:05 – 17:45

Aljana Kovačić

Utorak, 17:05 – 17:45

Patricija Kučej

Ponedjeljak, 14:00 – 14:40

Petar Mihin

Četvrtak, 15:30 – 16:10

Karolina Novak Bosilj

Ponedjeljak, 17:05 – 17:45

Sunčica Podoreški

Ponedjeljak, 16:20 – 17:00

Vjekoslav Pokos

Srijeda, 14:45 – 15:25

Ivan Rogina

Ponedjeljak, 18:30 – 19:10

Valerija Rukljić

Četvrtak, 15:30 – 16:10

Nataša Sajko

Srijeda, 17:05 – 17:45

Tomislav Sedlar

Četvrtak, 14:45 – 15:25

Ivo Slišković

Četvrtak, 16:20 – 17:00

Irena Strahonja

Petak, 16:20 – 17:00

Jadranka Težački

Utorak, 14:45 – 15:25

Ines Tkalčec

Petak, 16:20 – 17:00

Marilena Turk

Petak, 14:00 – 14:40

Mirela Turk

Utorak, 17:05 – 17:45

Sonja Veir Labaš

Srijeda, 14:45 – 15:25

Nikolina Vresk Škvorc

Ponedjeljak, 17:05 – 17:45

Marko Vrtar

Utorak, 16:20 – 17:00

Nataša Vuković

Srijeda, 14:45 – 15:25

Tamara Zadravec

Srijeda, 17:05 – 17:45

Nensy Zelić

Ponedjeljak, 17:50 – 18:30

Dino Žganec

Utorak, 16:20 – 17:00

***

Individualna primanja roditelja (nastavnici) – gimnazija