Uspjeh naših učenika na županijskoj smotri LiDraNO

Autoradmin

Uspjeh naših učenika na županijskoj smotri LiDraNO

Na županijskoj smotri LiDraNO 2021. novinarski rad učenice Ene Šegović “Svoj posao jako volim, mislim da sam stvoren za njega!” iz  1. d razreda prirodoslovne gimnazije predložen je za državnu smotru LiDraNO 2021. te Županovu nagradu u području novinarskoga stvaralaštva.

Na županijskoj smotri sudjelovalo je četvero učenika istoga razreda: Alen Horbec s kratkom pričom “@AliceFingersnap u zemlji korone”, Lorena Dobranić s intervjuom s medicinskom sestrom Jelenom Keredži “Kako rade medicinske sestra u vrijeme pandemije” i Vida Huzjak s monologom iz romana Elene Ferrante “Genijalna prijateljica”. Radovi svih pohvaljeni su zbog svoje inovativnosti te talentiranosti sudionika.

Čestitamo mladim novinarima, literatima i glumcima na uspjehu i pozivamo vas da pročitate njihove radove.

Ena Šegović – Svoj posao jako volim, mislim da sam stvoren za njega

Lorena Dobranić – Kako rade medicinske sestre za vrijeme pandemije

Alen Horbec_- @Alice_Fingersnap u zemlji korone

 

O autoru

admin administrator