Najuspješnije odgojno-obrazovne radnice 2019./2020. i naše su profesorice Nataša Sajko i Nataša Vuković!

Autoradmin

Najuspješnije odgojno-obrazovne radnice 2019./2020. i naše su profesorice Nataša Sajko i Nataša Vuković!

I ove godine na Svjetski dan učitelja Ministarstvo znanosti i obrazovanja nagradilo je najuspješnije odgojno-obrazovne radnike u školskoj godini 2019./2020.

Među 504 nagrađena nastavnika troje je nastavnika naše škole: Nataša Vuković, profesorica savjetnica, Nataša Sajko, profesorica savjetnica i Zoran Hercigonja, sad već bivši djelatnik škole.

Budući da je ove školske godine zbog pandemije virusa COVID-19 svečanost proglašenja nagrađenih učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja bila kratka i u virtualnom okružju, našim su profesorima zahvalnice stigle na adresu škole i svečano im ih je uručila ravnateljica škole mr. sc. Mirjana Grabar Kruljac 21. listopada 2020.

U riječi zahvale naglasila je da su dostignuća nagrađenih podstrek i primjer svim ostalima da se i oni iskažu izvrsnost ove nastavne godine pa da se broj izvrsnih u našoj školi širi iz godine u godinu.

 

O autoru

admin administrator