Izvrstan uspjeh naših učenica na državnoj smotri LiDraNo 2024.

AutorZoran Hercigonja

Izvrstan uspjeh naših učenica na državnoj smotri LiDraNo 2024.

Svojom izvrsnom interpretacijom pjesme “Ne osvrći se nikad” Slavka Mihalića učenica 4. c razreda Matea Vrabec pod mentorskim vodstvom profesorice Nataše Sajko izravno se plasirala na državnu smotru LiDraNO 2024. Na smotru su pozvane i svojom dramatizacijom i scenskom izvedbom pod nazivom “Vrištim od ništavila” Anamarija Zavrtnik i Vida Huzjak, članice dramske družine Thalia čija je voditeljica profesorica Sunčica Podoreški.
 
 
 
 
 
Državna smotra LiDraNo ove se godine održala od 22. do 26. travnja u Vinkovcima. Učenice i njihove mentorice u tri su dana smotre imale prilike uživati u druženju sa svojim kolegama mladim umjetnicima: literatima, novinarima i scenskim izvođačima, pratiti njihove nastupe i sudjelovati u okrugilim stolovima. 
Učenica Matea Vrabec dobila je čast svojim pojedinačnim scenskim nastupom sudjelovati i na zatvaranju Smotre. Nastupi su održani u vinkovačkom gradskom kazalištu Joza Ivakić.
Djelić atmosfere te zvučni zapis Mateina nastupa doživite u našoj galeriji fotografija i videozapisa.
 
Napisala: Nataša Sajko
 
VIDEO: Poveznica
 

O autoru

Zoran Hercigonja administrator