Školska tijela – obavijesti i odluke

Zapisnik sa 96. sjednice školskog odbora – 25. 10. 2017.

Poziv na sjednicu školskog odbora 25. 10. 2017.

Zapisnik sa 95. sjednice školskog odbora – 28.9.2017.

Poziv na sjednicu školskog odbora 26.1.2017.
Poziv na sjednicu školskog odbora 9.12.2016.
Poziv na sjednicu školskog odbora 11.3.2016.
Poziv na sjednicu školskog odbora 16.2.2016.
Poziv na sjednicu školskog odbora 22.12.2015.
Poziv na sjednicu Školskog odbora 05.11.2015.
Odluka o imenovanju ravnateljice škole
Poziv na sjednicu Školskog odbora 23.10.2015.

Odluka o imenovanju voditelja športskog školskog društva
Odluka o donošenju Kurukuluma Medicinske škole Varaždin za školsku godinu 2015./2016.
Odluka o donošenju Plana i programa Medicinske škole Varaždin za školsku godinu 2015./2016.

Odluka o izboru predsjednika Školskog odbora – 24.1.2017.
Odluka o izboru zamjenika predsjednika Školskog odbora – 24.1.2017.
ODLUKA o davanju prethodne suglasnosti ravnateljici za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme od 24.01.2017. – Jakopović Patricija