Individualni informativni razgovori – nastavnici

Sukladno Pravilniku o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (NN 112/2010, 82/2019) objavljuju se termini individualnih informativnih razgovora nastavnika i roditelja. Roditelji se mole za obaveznu prethodnu najavu dolaska.

 

Individualni informativni razgovori – nastavnici

školska godina: 2019./2020.

NASTAVNIK/CA

UJUTRO

(dan i vrijeme)

POSLIJEPODNE

(dan i vrijeme)

Bojan Bembić

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

10:10 – 10:55

PRVI SRIJEDA U A TJEDNU

15:10 – 15:55

Kristina Bobek

PRVI UTORAK U MJESECU

7:30 – 8:15

PRVI PETAK U MJESECU

16:15 – 16:55

Nataša Bosilj

PONEDJELJAK

11:45 – 12:30

ČETVRTAK

12:45 – 13:30

Ariana Bregović

ČETVRTAK

11:45 – 12:30

/

Tamara Brezničar – Talan

PONEDJELJAK

12:35 – 13:30

PONEDJELJAK

16:55 – 17:40

Mirela Brumec

PONEDJELJAK

10:10 – 10:55

PETAK

17:40 – 18:25

Barbara Bunić

PETAK

11:50 – 12:35

UTORAK

13:30 – 14:15

Nino Čengić

/

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

15:10 – 15:55

Nevenka Čretni

SRIJEDA U DEŽURSTVU

10:00 – 11:00

PRVI UTORAK U MJESECU

16:05 – 16:50

Iva Delonga Habek

PRVI ČETVRTAK U MJESECU

9:10 – 9:55

ZADNJA SRIJEDA U MJESECU

16:05 – 16:50

Marjana Dugi

PRVI PETAK U MJESECU

7:30 – 8:15

ZADNJI ČETVRTAK U MJESECU

16:00 – 16:45

Martina Đunđek

PRVI PETAK U MJESECU

10:00 – 10:45

ZADNJI ČETVRTAK U MJESECU

14:15 – 15:00

Smiljana Furdi

ČETVRTAK

11:00 – 11:45

PETAK

14:20 – 15:05

Marina Golek Mikulić

ZADNJI ČETVRTAK U MJESECU

11:00 – 11:45

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

13:30 – 14:15

Valentina Habunek

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

9:10 – 9:55

PRVI UTORAK U MJESECU

15:10 – 15:55

Dragana Hac

SRIJEDA

11:50 – 12:35

UTORAK

13:30 – 14:20

Lana Hajsok

PRVA SRIJEDA U MJESECU

9:00 – 10:00

PRVI PETAK U MJESECU

17:00 – 18:00

 

Zoran Hercigonja

PRVI ČETVRTAK U MJESECU

12:45 – 13:25

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

14:20 – 15:10

Marija Horvat

PRVA SRIJEDA U MJESECU

16:05 – 16:55

PRVI PETAK U MJESECU

11:50 – 12:35

Zdenka Horvat

SRIJEDA

prije podne uz prethodnu najavu

ČETVRTAK

14:15 – 15:00

Martina Hranj

UTORAK

9:10 – 9:55

SRIJEDA

14:20 – 15:05

Lana Hutinski

PRVI ČETVRTAK U MJESECU

9:10 – 9:55

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

13:45 – 14:30

Fabijan Ipša

ČETVRTAK

10:00 – 11:00

SRIJEDA

17:00 – 18:00

Dragan Ivanković

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

7:30 – 8:30

ZADNJI UTORAK U MJESECU

16:00 – 16:50

Patricija Jakopović

PRVI ČETVRTAK U MJESECU

11:50 – 12:50

PRVI PETAK U MJESECU

13:30 – 14:30

Ksenija Janjušević

PRVI UTORAK U MJESECU

11:00 – 11:45

PRVI SRIJEDA U MJESECU

15:05 – 15:50

Iva Kliček

PRVI UTORAK U MJESECU

8:20 – 9:05

PRVI PETAK U MJESECU

14:20 – 15:05

Monika Kos Gašparić

PRVI PETAK U MJESECU

11:00 – 11:45

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

16:05 – 16:50

Branko Kosijer

PRVI PETAK U MJESECU

10:10 – 10:55

PRVI PETAK U MJESECU

16:05 – 16:50

Ines Košćak

ČETVRTAK

11:000 – 11:30

PRVA SRIJEDA U MJESECU

14:15 – 15:00

Marija Krajnik

DRUGI ČETVRTAK U MJESECU

11:00 – 11:45

PRVI ČETVRTAK U MJESECU

18:00 – 18:45

Santina Lepen

PRVA SRIJEDA U MJESECU

9:10 – 9:55

PRVI PETAK U MJESECU

15:10 – 15:55

Ante Pavelić

UTORAK

8:20 – 9:05

UTORAK

12:40 – 13:25

Sunčica Podoreški

PRVA SRIJEDA U MJESECU

10:10 – 10:55

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

18:30 – 19:00

Vjekoslav Pokos

PRVA SRIJEDA U MJESECU

11:50 – 12:35

PRVI UTORAK U MJESECU

16:05 – 16:50

Ivan Rogina

UTORAK

10:30 – 11:00

UTORAK

14:15 – 14:45

Tomislav Sedlar

ČETVRTAK

8:00 – 9:00

PETAK

15:00 – 16:00

Elizabeta Šimunović

TREĆI UTORAK U MJESECU

10:10 – 10:55

PRVI PONEDJELJAK U MJESCU

16:20 – 16:50

Jadranka Težački

PRVA SRIJEDA U MJESECU

17:00 – 17:45

PRVI ČETVRTAK U MJESECU

8:30 – 9:15

Marija Topčagić

UTORAK

11:50 – 12:35

UTORAK

14:20 – 15:05

Marilena Turk

ZADNJI PONEDJELJAK U MJESECU

11:00 – 11:45

ZADNJA SRIJEDA U MJESECU U B TJEDNU

13:30 – 14:15

Mirela Turk

UTORAK

9:10

ČETVRTAK

15:00

Sonja Veir Labaš

PRVA SRIJEDA U MJESECU

11:00 – 11:45

PRVA SRIJEDA U MJESECU

15:05 – 15:50

Nikolina Vresk Škvorc

PETAK

11:45 – 12:30

PONEDJELJAK

17:00 – 17:45

Nataša Vuković

PRVA SRIJEDA U MJESECU

11:00 – 11:45

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

16:00 – 16:45

Tamara Zadravec

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

11:50 – 12:35

PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

14:20 – 15:05

Nensy Zelić

PRVI ČETVRTAK U MJESECU

11:00 – 11:45

PRVI ČETVRTAK U MJESECU

16:05 – 16:55

Dino Žganec

PRVI ČETVRTAK U MJESECU

8:20 – 9:05

PRVA SRIJEDA U MJESECU

16:05 – 16:50

Dorotea Žvorc

PETAK

9:10 – 9:55

/

 

 

Individualna primanja roditelja_nastavnici