Foto galerija

Poklade u školi – 9.2.2016.

Posjet udruzi Ludbreško sunce

Maturalna večer 20.05.2015.

Dan škole 12.05.2015.

Posjetili smo Kuću Sunca (16.veljače.2015.)

Dan kruha 2014.

Razmjena učenika u sklopu projekta E-medice

Dan otvorenih vrata-Sign to me

SIGN 2 ME – Njemačka

Senzibilizacijska radionica za učenike

Dan jabuka 20.10.2013.

Dan škole 10.05.2013.-prvi dio

Dan škole 10.05.2013.-drugi dio

Mladi u pokretu 11.5.2012.

Oproštaj od maturanata 10.5.2012.

Osijek i Vukovar 22.3.2012.

Maskenbal 21.2.2012.

Kuća sunca 15.2..2012.

Kad se male ruke slože 6.12.2011.

Svjetski dan dijabetesa 14.11.2011.

Dan kruha 26.10.2011.

Dan jabuka 20.10.2011.